Hakkımızda

Tekstil ve konfeksiyon sektörünün vazgeçilmez olan aksesuar ve bu sektörün yan sanayisindeki eksikliğin önemi bilinerek 1990 yılında, aksesuar ve yardımcı malzemeler konusunda uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimi bir araya getirilmiş ve Türk tekstiline en iyi hizmeti vermek ve çözüm üretmek amacı ile Mu Tekstil firmasını kurduk.

“Mu Tekstil” Tekstil yan ürünlerinin tedariği, pazarlaması ve toptan satışını yapan, global alanda ve kendi alanında uzmanlaşmış köklü bir Türk markasıdır.

Kısa sürede bölgesinde tekstil aksesuarları sektöründe lider firmalar arasına giren Mu Tekstil, tekstil aksesuarları işinin çok geniş bir üretim yelpazesi gerekliliğinin yanı sıra dünya standartlarına uygun, yüksek süratli, çözüm üretimi gerektiren çok önemli bir hizmet sektörü olduğunun bilinciyle sürekli öne çıkmış ve bu çıkışı sürdürebilmek, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yatırımlarına devam etmektedir.

Deneyimli personelimiz, kaliteli ve geniş ürün gamımız ve satış sonrası desteğimizle en iyiyi en hızlı şekilde sunmaya devam ediyoruz.